Nauk w Szkole Podstawowej nr 3 rozpoczem w 2001. Po raz pierwszy do szkoy przyszedem z mam. Wrd kolegw na boisku szkolnym rozpoznaem znajomych z przedszkola. Moja pierwsz wychowawczyni bya pani Sawomira Mickiewicz. To ona nauczya mnie czyta i pisa. Organizowaa ciekawe wycieczki, ogniska z pieczeniem kiebasek. Szkoda byo w trzeciej klasie rozsta si z pani Mickiewicz. Now wychowawczyni okazaa si pani Danuta Koprowska, ktra przez trzy lata uczya mnie jzyka polskiego. Bardzo lubiem coroczne festyny szkolne, na ktrych nasza klasa sprzedawaa losy i placki. W tym roku szkolnym byem na wycieczce w Powidzu w jednostce wojskowej. Bardo mi si tam podobao. Przez te sze lat w szkole wiele si wydarzyo. Poznaem wielu fajnych kolegw a take wiele si nauczyem.

Dawid VId