ENGLISH TONGUE TWISTERS

Język angielski słownictwo klasy 4-6

insta.ling.pl
skuteczna nauka słówek

W aplikacji Insta.Ling bierze aktywny udział klasa 6 A. Już drugą edycje szóstoklasiści uczą się słówek z języka angielskiego za pomocą tej aplikacji. Insta.Ling pozwala uczniom systematycznie i bez zbędnego wysiłku zdobywać nową wiedzę. Zamiast wielogodzinnych uczenia się słówek przed sprawdzianem, uczniowie motywowani są do systematycznej codziennej kilkuminutowej sesję powtarzania materiału.

Nauka realizowana jest poprzez quiz, w którym uczeń dopasowuje słówka bądź frazy do zdania wyświetlonego na ekranie. Aplikacja uwzględnia więcej niż jedną prawidłową odpowiedź, pozwalając na stosowanie synonimów. W przypadku błędu wyświetlana jest poprawna odpowiedź. Aplikacja pozwala również na odsłuchanie wymowy każdego słowa, przygotowanej przez profesjonalnego lektora.

Taka forma nauki pozwoliła uczniom powtórzyć i utrwalić słownictwo do Sprawdzianu w klasie VI oraz na bieżąco przyswajać nowe słownictwo. Takie podejście zapewnia maksimum efektu przy minimalnym nakładzie czasu i pracy, a dzięki formie quizu nauka staje się przyjemnością.

Dodatkowo uczniowie wszystkich klas korzystali również z portalu angielski.edu.pl oraz nauczyli się korzystać ze słownika internetowego ling.pl.

Z ANGIELSKIM PRZEZ WIELKĄ BRYTANIĘ

ANGIELSKIE ZAGADKI