L.p.
Nazwisko i imię
Nauczany przedmiot
1. Rzańska Iwona Edukacja wczesnoszkolna
2. Bosiacka Ma Matematyka,
3. Konewka Izabela Matematyka, przyroda
4. Kowala Elżbieta Edukacja wczesnoszkolna, język polski
5. Andrzejczak Izabela Biblioteka
6. Banasz Wiesława Matematyka
7. Bartkowiak Aldona Religia
8. Betka Wojciech Wychowanie fizyczne
9. Bosiacki Maciej Biologia
10. Bouaroua Izabela Matematykaa
11. Cieciura Katarzyna Język niemiecki
12. Czechowska Renata Język angielski
13. Czechowska Danuta Język polski
14. Daleka Justyna Edukacja wczesnoszkolna
15. Daleki Mieczysław Wychowanie fizyczne
16. Dolata Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna
17. Frankowska Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna, j. polski
18. Fudziński Krzysztof Wychowanie fizyczne
19. Garstecka Marlena Język niemiecki
20. Gintrowska Dorota Religia
21. Górniak Ilona/TD> Edukacja wczesnoszkolna, plastyka
22. Grabowska Joanna Historia, biblioteka
23. Gruszczyńska-Ostrowska Alicja Pedagog szkolny
24. Grześ-Rojek Beata Matematyka, zajęcia komputerowe
25. Grzybowska Ewa Zajęcia ?wietlicowe
26. Hajt Danuta Edukacja wczesnoszkolna
27. Hajt Magdalena Przyroda, WF
28. Jaworska Anna Edukacja wczesnoszkolna
29. Jóźwiak Wiesław Wychowanie fizyczne
30. Kaiser Ewa Psycholog
31. Kania Joanna Plastyka, muzyka, technika
32. Kania Paweł Wychowanie fizyczne
33. Karoń Grażyna Edukacja wczesnoszkolna
34. Koprowska Danuta Język polski
35. Krzywonos Hanna Wychowanie fizyczne
36. Kubiak Bernadeta Edukacja wczesnoszkolna
37. Malinowski Patryk Fizyka
38. Maślewska Agata Matematyka, zajęcia komputerowe
39. Manikowska Hanna Język polski
40. Mickiewicz Sławomira Edukacja wczesnoszkolna
41. Mierzwiak Wojciech Religia
42. Milewska Magdalena Język angielski
43. Nowicki Jacej Wychowanie fizyczne
44. Pasternak Agata Muzyka, plastyka, technika
45. Piechowiak Renata Historia
46. Przedwojska Joanna Geografia
47. Grażyna Przybył j. polski, plastyka
48. Radecki Arkadiusz
49. Rzepecka Danuta Język niemiecki, technika
50. Sell Sylwia Biblioteka
51. SIwak Małgorzata WDR
52. Skrzypczak Marta Język angielski
53. Sprawka Anna Edukacja wczesnoszkolna
54. Stanicka Katarzyna Biblioteka, informatyka
55. Stępień Bożena Biblioteka
56. Szturmińska Ewa Edukacja wczesnoszkolna
57. Weber Ewa Pedagog szkolny
58. Wojtusik Milena Przyroda
59. Wysocka Anna Edukacja wczesnoszkolna
60. Zawiska Ewa Język polski
61. Zawiski Dariusz Fizyka, informatykka
62. Zieniuk Dorota Informatyka, zajęcia komputerowe