Powitanie wiosny przez przedszkolaków
20.03.2015 r.

20 marca w piękny słoneczny dzień dzieci z oddziału przedszkolnego udały się na długi spacer w poszukiwaniu wiosny, obserwowaliśmy kwitnące kwiaty, krzewy i drzewa. Byliśmy także świadkami zaćmienia słońca. Pożegnaliśmy panią zimę symboliczną marzanną wykonaną przez dzieci z grupy 0b i panie Kingę Rodowską i Kamilę Sobańską.

ROZKŁAD ZAJĘĆ

ROK SZKOLNY 2014/2015

PASOWANIE NA ZERÓWKOWICZA
14.10.2014 r.

Dnia 14/10/2014 w oddziałach zerowych wielkie święto, wszystkie przedszkolaki zostały przez panią dyrektor Iwonę Rzańską pasowane na zerówkowicza. Dzieci dumnie wypowiedziały słowa przysięgi przedszkolaka i zaprezentowały część artystyczną, były wierszyki i wesołe piosenki oraz ciepłe słowa pani dyrektor, która pochwaliła naszych zerówkowiczów i życzyła samych sukcesów. Częśc artystyczną przygotowały wychowawczynie : grupy 0a pani Kinga Rodowska, grupy 0b pani Anna Weronika Jaworska.

Kinga Rodowska

>>GALERIA <<

WYCIECZKA DO WARZYWNIAKA

Październik i listopad to miesiąc wzmożonych zachorowań dlatego też dzieci z oddziału zerowego pod opieką pani Kingi Rodowskiej i Kamili Sobańskiej udały się na wycieczkę pod hasłem „Odżywiam się zdrowo – jem warzywa i owoce”. W warzywniaku dzieci rozpoznawały warzywa i owoce, oraz skosztowały przygotowanego przez właściciela soku z marchwi.
Serdeczne podziękowania dla pana Marka Walkowiaka

PASOWANIE PRZEDSZKOLAKÓW